Hakkımızda

_

Grand yapı teleferik halatlı taşımacılık sektöründe, orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesine katkı sunmuş, en son teknolojik yenilikleri takip ederek, sektörde dünyanın öncü firmalarıyla ortaklıklar yapmış ve Türkiye’nin her bölgesinde örnek nitelikte kaliteli birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak, sektörde ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Grand yapı teleferik in bugünkü konuma gelmesinde, personellerinin deneyimi ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Bingöl merkezli kurulmuş olan Grand yapı teleferik faaliyetlerine Ankara da devam etmektedir.

Saygılarımızla

Mehmet Yavuz

Vizyonumuz; hizmet verdiğimiz idare ve kurumların memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kaliteli, ayrıcalıklı ve beklentilerin üstünde bir hizmet sunmaktır. Kurumsal dönüşümümüzü sürdürürken, işveren, müşteri ve çalışanlarımızın hak ve menfaatlerini koruyarak sektöründe kalıcı ve aranılan bir firma olmak hedefimizdir.

Görevimiz; çağdaş malzeme ve yapım teknolojilerinin tüm olanaklarını sonuna kadar kullanarak, kaliteli, hızlı ve ekonomik projeleri, çevreye, dünyaya ve insana zarar vermeden gerçekleştirmektir.

Tüm hizmetlerimizde ilgili standartların, teknik şartnamelerin, mevzuatın ve idari şartların gereklerine uyarak, araştırma ve geliştirmeye önem vererek, evrensel bilgi ve teknolojileri en üst düzeyde kullanarak kalıcı ve nitelikli eserler üretmektir.